KTO W BOGA WIERZY - MUSI IŚĆ NA WYBORY - TO CHRZEŚCIJAŃSKI I PATRIOTYCZNY OBOWIĄZEK


Klub Gazety Polskiej Tychy |
12

Treść

   --a kto nie wierzy lecz pragnie Polski dostatniej, sprawiedliwej i bezpiecznej, - także musi iść na wybory ! Ja i Ty będziemy głosować na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości bo Oni pokazali, że umieją dobrze rządzić, że co obiecali to wykonali. Lista Ich dobrych rządów jest długa. A złodziei, którzy Polskę - a więc każdego z nas - okradali - pogonili ! Jeszcze nie wszystkich, więc pomóżmy PiS-wi, by dokończył dobrego dzieła! W niedzielę, po Mszy, lub po obiedzie - idziemy wybierać NASZĄ POLSKĘ.

   --bo chyba też nie zgadzasz się, aby po naszych ulicach paradowały "karnawałowe" korowody golasów i skandalizujących bezbożników. Też chyba nie zgadzasz się, aby już w przedszkolu uczono maluchy posługiwania się prezerwatywą ? Jeśli ONI wygrają, to demoralizacja będzie totalna. Nie możemy do tego dopuścić ! Musisz iść na wybory, masz taki moralny obowiązek i obojętnie, czy chodzisz do kościoła czy nie.

      Jan Paweł II  " WSTAŃCIE, CHODŹMY "          (na wybory)

  --a w kościołach miasta Tychy, po każdej niedzielnej mszy, uczestnicy od pewnego czasu zwracają się z modlitwą do św. Michała Archanioła (jak na obrazie) -