WYGRANA ANDRZEJA DUDY W I TURZE?


Klub Gazety Polskiej Tychy |
19

Dada 2020


Treść

Tak, to jest możliwe. Ważna jest mobilizacja Polaków i oddanie głosu na Andrzeja Dudę.

Liczy się każdy głos. KAŻDY GŁOS.

Polacy to mądry, ambitny, życzliwy i otwarty naród. Chcemy w dalszym ciągu być dumni z naszego kraju, z naszych osiągnięć, z naszego rządu i z naszego prezydenta.

Ale ważna jest dla nas także zasobność naszych portfeli. Bo przecież wybieramy polityków i prezydenta po to, aby reprezentowali nasze sprawy i aby dbali o poziom
i najlepsze warunki naszego życia. A trzeba przyznać, że przez ostatnie 5 lat zasobność naszych portfeli znacznie wzrosła. Dzięki mądrej polityce, dzięki bardzo dobrej współpracy prezydenta i rządu a także dzięki ich dbałości o sprawy Polaków. Podniósł się poziom życia rodzin z dziećmi, podniósł się poziom życia emerytów, obniżony został wiek emerytalny.
To tylko niektóre przykłady korzyści dobrego zarządzania krajem.

Aha, programy takie jak:

- 500+,
- 300+,
- teraz bon turystyczny

to nie jest rozdawnictwo. Tą są programy socjalne, które od dawna w różnych formach funkcjonują w zachodnich krajach i których im tak bardzo zazdrościliśmy przez dziesiątki lat.
To przecież była jedna z przyczyn wyjazdów młodych, wykształconych Polaków za granicę.
Wyjeżdżali ludzie młodzi, wykształceni, kreatywni i chętni do ciężkiej pracy. Tysiące ludzi, którym my, z naszych podatków, opłaciliśmy wieloletnie wykształcenie. Brak dbałości o tych ludzi i brak programów mających na celu zatrzymanie ich w kraju, to było dopiero potworne rozdawnictwo naszych podatków i sabotaż naszej gospodarki.
 

Jeszcze wiele pracy i potrzeba wielu zmian przed nami, ale kiedy na przykład Andrzej Duda mówi, że w nadchodzącej kadencji będzie dbał o to, aby nasze pensje w dalszym ciągu rosły dorównywały pensjom w najbogatszych krajach zachodu, to można mu wierzyć. Jest bowiem politykiem sprawdzonym i wiarygodnym.

A tak o swoich planach mówi sam nasz kandydat:

"Prawdziwa wolność jest wtedy, gdy jest praca, godna płaca i godne warunki życia. Ja taką politykę chcę kontynuować przez następne pięć lat, żeby polska gospodarka rozrastała się jako nowoczesna i innowacyjna. Dla Was, dla Młodych - byście tu, w naszej Ojczyźnie, czuli się najlepiej i najbezpieczniej, tu zakładali rodziny, spełniali się zawodowo i realizowali swoje marzenia".

Prezydent Andrzej Duda gwarantuje konkretną realizację swoich wyborczych obietnic. Jest wiarygodny, sprawdzony, doświadczony. Ma swoją wizję rozwoju kraju i konsekwentnie ją realizuje. Jest też coraz bardziej skuteczny na arenie międzynarodowej, ale o tym następnym razem...

Zadbajmy o siebie, o naszych bliskich i o nasze portfele.

Oddajmy głos na Andrzeja Dudę.

Liczy się każdy głos. KAŻDY GŁOS.

E.M.